•   jazzpopsup@jazzpopsup.sk   •   +421 915 712 481   •

Jazz Pops Up - Hits in Blue

Kapela Jazz Pops Up predstavuje svoj druhý album ´Hits In Blue´, v ktorom spája bohatstvo jazzovej harmónie, rytmov a improvizácie so skladbami, ktoré sa dostali na vrchol rockových hitparád v minulosti i v súčasnosti.

Skladby od interpretov ako Metallica, Nirvana, alebo Michael Jackson v atraktívnych nepárnych rytmoch, skladba Never Gonna Give You Up (Rick Astley) ako samba, alebo Paparazzi (Lady Gaga) vo swingovom aranžmáne sú hudobným zážitkom pre každého. Toto CD je ďalšou ukážkou toho, že jazz je naozaj žánrom nevyčerpateľných možností a podôb.

Jazz Pops Up - Debut

Debutový album formácie Jazz Pops Up s rovnomenným názvom oficiálne vyšiel 14. februára 2012. Výborní slovenskí jazzoví hudobníci tu predstavujú jazzové úpravy známych popových a rockových hitov od skupín a interpretov ako Beatles, Kiss, Michael Jackson, Sting, Prince, Britney Spears a ďalších. Krstnou mamou albumu je jazzová speváčka a herečka Lucia Lužinská.

Toto CD vyšlo za podpory programu Jazz ide do školy, kde formácia Jazz Pops Up vyhrala v súťaži o najlepšieho inovatívneho jazzového interpreta v roku 2011 dotáciu na vydanie tohto albumu.

Nové CD

Video


PresskitFacebook

Staňte sa našim fanúšikom a odoberajte novinky na FB!